Zwalczanie boreliozy na Filipinach

wpis w: Terapia naturalna | 0

Metoda zwalczania boreliozy

Chciałbym przy tej okazji wyjaśnić tu metodę zwalczania boreliozy a także schorzeń reumatycznych oczywiście w dużym skrócie, do której to zamieszczam krótki materiał video, razem z kolegą Grzegorzem Sleziakiem – z Milówki (Leśny Gród – największy ogród botaniczny w Polsce), połączyliśmy tu kilka metod naturalnych.

Kolega Grzegorz, u którego jest zdiagnozowano Lime dizizes – boreliozę leczy się oficjalną medycyną jednak bez rezultatu. Dla przykładu, na pokładzie samolotu w drodze na Filipiny nie był w stanie sam podnieść bagażu podręcznego i umieścić w miejscu na bagaż. Jest to metoda wygrzewania starożytnych Azteków razem z doświadczeniem lokalnych filipińskich szamanów, w której to oprócz strony spirytualnej oraz ziół napotnych jedną z tajemnic jest jad i olej z kobry azjatyckiej, który to stosuje w połączeniu z moim masażem penetrującym.

terapia-wygrzewanie1 terapia-wygrzewanie3 terapia-wygrzewanie2

Kobra, której to jestem właścicielem, jest pod dobrą opieką w ogrodzie zoologicznym w Cebu na Filipinach. Pobieranie jadu połączone jest z dużym ryzykiem ponieważ szpitale nie dysponują antidotum. Już od wielu lat zajmuję się masażem kręgosłupa oraz stawów. Praktykowałem tez masaż mauri u Mariana Melera w Nowym Yorku. Jestem obecnie między trzema krajami i tym trzecim są właśnie Filipiny.

Borelioza i reumatyzm, terapia wygrzewania – Filipiny:

Pozdrawiam wszystkich z centralnego Vizajas – Filipiny

Mario