Liście senny – właściwości lecznicze

wpis w: Terapia naturalna | 0

Liście senny na odchudzanie i oczyszczanie jelit

Senna działa jako środek przeczyszczający i jest stosowany głównie w leczeniu zaparć, w zabiegach oczyszczania powodując utratę masy ciała,
i pomocny w nadciśnieniu. Może być również stosowany jako środek przeciwzapalny, do regeneracji komórkowej oraz do leczenia szczeliny odbytu i hemoroidów.

Jednym z najbardziej powszechnych problemów związanych z otyłością są zaparcia. Dużo ludzi ma problem z metabolizmem poprzez dodatkowe kilogramy. Zaparcia powodują zatrucie produktami rozpadu gnicia i fermentacji żywności w jelitach, zły stan zdrowia, zaburzenia trawienia, problemy
z metabolizmem. To niedrogi i skuteczny środek do utraty wagi.

W przeciwieństwie do większości leków, senna jest środkiem przeczyszczającym, który nie powoduje biegunki. Senna pomaga w redukcji masy ciała. Efekt przeczyszczający zapobiega absorpcji tłuszczu i węglowodanów w okrężnicy. Oczyszcza nerki, wątrobę, pęcherz żółciowy.
Jak oczyścisz organizm nadwaga zaczyna znikać.

Jeśli masz zapalenie błony śluzowej żołądka lub wrzody żołądka lub jelit senny lepiej nie stosować. Przeciwwskazania: przy chorobie wątroby, ciąży, skłonności do biegunek. Stosować nie dłużej niż 10 dni, lub z dwutygodniową przerwą.

Kontakt:

Mariotel. (+48) 729 423 865